Drogie pierwszaki!
  Czytania mszalne z ostatniej niedzieli przypomniały nam postać Dawida-chłopca z Betlejem, który wcale nie był idealny, a został najwspanialszym królem Izraela! Dla nas to lekcja, że nie zawsze  jesteśmy idealni i nie ma w tym nic złego, bo to właśnie nas Bóg wybiera! Powtórzcie tę lekcję razem z zespołem Arka Noego i piosenką "Nieidealna". Znajdziecie ją tutaj:
 
 
  Miniona niedziela nazywana jest niedzielą radości. Zatem w tym tygodniu główne zadanie dla Was wygląda tak: Uśmiechajcie sie często! Śmiejcie się głośno! Cieszcie się! Bądźcie źródłem radości dla innych! A może urządzicie koncert radości dla swoich bliskich? Możecie wykorzystać do niego piosenki: "Bóg kocha mnie takiego jakim jestem", "Boża radość jak rzeka", "Jeśli jesteś dziś szczęśliwy Amen mów" i piosenki, których nauczyliście się na katechezie.
 
Pozdrawiam Was z radością!
A. Boruch