Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.
Drodzy drugoklasiści!
Dziękuję tym z Was, którzy wykonali i przysłali prace o Janie Pawle II! 
Pamiętajcie, że 18 maja br. mija 100 rocznica urodzin Jana Pawła II. Sprawdźcie w ostatnim numerze parafialnego biuletynu "Bazylianka", jakie propozycje ma dla was i Waszych rodzin nasz ks. Proboszcz w związku z tym dniem.
Pobawcie się także w grę związaną z papieżem Polakiem.
Kolejne zadania na ten tydzień:
1. Do zeszytu wpiszcie temat: Sakramenty święte- znaki Bożej miłości. (Pamiętajcie o namalowaniu żółtej chmurki.)
3. Pod chmurką przepiszcie:
SAKRAMENT to widzialny znak niewidzialnej łaski Bożej.
Wszystkie sakramenty ustanowił Jezus Chrystus.
7 sakramentów świętych:
1) Chrzest
2) Bierzmowanie
3) Eucharystia
4) Pokuta
5)Namaszczenie chorych
6) Kapłaństwo
7) Małżeństwo
4. Wybierz 3 dowolne sakramenty i narysuj do nich ilustracje. Możesz wykorzystać symboliczne obrazki, które widzisz poniżej. Swoje ilustracje podpisz nazwą sakramentu. Zdjęcie notatki prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
5. Sakramentów naucz się na pamięć.
6. Porozmawiaj z rodzicami  o tym, które sakramenty przyjęte zostały w Waszej rodzinie. Może macie jakieś pamiątki z uroczystości związanych z przyjętymi sakramentami? Obejrzyjcie je.
 
Pozdrawiam Was gorąco!
A. Boruch