Dzień Dobry!

Zaczynamy kolejny tydzień zdalnej pracy 18-22.05.2020 r.

Kontakt z rodzicami i uczniami klasy 2b jest nadal przez stronę internetową szkoły oraz kontakt telefoniczny, można też wysyłać prace mms lub na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczniowie objęci opieką logopedyczną mogą korzystać z ćwiczeń proponowanych w zakładce „Logopeda”.

Język polski

Przeczytaj ze zrozumieniem  tekst „Zabawa w sklep ” str. 36-38 i wykonaj ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń str.  70-73.

Następnie przeczytaj wiersz „Czterolistna koniczyna” na stronie 39 i wykonaj w ćwiczeniu polecenia na str. 74-77.

Matematyka :

W „Liczę” s.  60-61  Wykonaj zadania zgodnie z poleceniem i prześlij do sprawdzenia str. 60 i 61.

Przyroda: Ochrona przyrody -  obejrzyj filmik https://www.youtube.com/watch?v=VlZBr5bRxr0

Kochani : kończymy 3 część ćwiczenia  z języka polskiego, zostaje jeszcze jedna część. Mam świadomość, że nie musimy tych książek wypełniać. Moja propozycja jest taka. Przygotuję  je popakowane w torebki z podpisanym imieniem i nazwiskiem i będą do odbioru  w szkole, w holu przy wejściu głównym, przy  stołówce, od 19.05 do 25.05. Można brać bez informowania mnie lub kogokolwiek. Jeżeli wszyscy odbiorą to będę mogła zadawać ćwiczenia od przyszłego tygodnia. Razem z ćwiczeniami z jęz. polskiego spakuję ćwiczenia z matematyki, które zostały w szkole. Ćwiczenia są własnością uczniów, a więc zostają w domu i dziecko może  sobie wypełniać w ramach utrwalania różnych umiejętności .

Kolejne informacje sukcesywnie i na bieżąco.  Od 25 maja zdalne nauczanie bez zmian.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie , życzę dużo zdrowia – Teresa Sapieha.