Witajcie Kochani.
  Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi, bo zdrowie jest najważniejsze.
  Przekazuję Wam propozycję zadań do wykonania na kolejny tydzień 23-27 marca 2020 r. Chciałabym żebyście pracowały systematycznie, ale swoim tempem. Korzystajcie z zajęć edukacyjnych w telewizji i czytajcie różne książki.

Ponadto:
Matematyka: utrwalamy tabliczkę mnożenia do 30 i poszerzamy do 50 i więcej w miarę opanowania. Proponuję Wam wykonanie testów na stronie: www.matzoo.pl – wchodzicie w zakładkę klasa 2 i wybieracie obszar mnożenie – tam klikacie testy sprawdzające mnożenie w zakresie 30, rozwiązujcie je po kolei (po 1 teście codziennie). Powodzenia. Pracujecie samodzielnie, efektem będzie znajomość tabliczki mnożenia do 50. Sprawdzę po powrocie.
Język polski: przeczytać tekst z czytanki na stronie: 20-21 i do tego tekstu wykonajcie ćwiczenia  w zeszycie ćwiczeń s.36-39. Wykonać rysunek: Co byś namalował/ła swoją zaczarowaną kredką  – rysunek.- wysłać mms do 30.03.(poniedziałek).
Przyroda: wyhodujcie roślinkę np. cebulę, rzeżuchę, fasolkę, to co jest dostępne w domu. Ta praca wymaga czasu i u każdego może przebiegać w innym tempie, dlatego jak roślinka będzie w pełni rozwinięta zróbcie zdjęcie i wyślijcie mi mms. Dbajcie o roślinkę sami, obserwujcie jej wzrost. To jest praca na co najmniej3 tygodnie.
Pozdrawiam wychowawczyni.