Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.
Moi drodzy!
Jak Wam idzie nauka formuły spowiedzi? Mam nadzieję, że radzicie sobie świetnie! Powtarzajcie systematycznie wiadomości i formułę. Kolejne dni poświęćcie jednak głównie na właściwe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych.
Najbliższa niedziela, nazywana Niedzielą Palmową, rozpocznie nam ostatni tydzień Wielkiego Postu.
Ułóżcie puzzle i sprawdźcie, jaką palmę Wam przygotowałam:
Szczególnymi dniami w tym tygodniu będzie Triduum Paschalne, czyli 3 ostatnie dni przed Wielkanocą.
Wielki Czwartek. Obejrzyjcie film :
Pamiętajcie, że podczas Ostatniej Wieczerzy Pan Jezus uczy nas, jak służyć innym. Myślę, że  w tych dniach macie mnóstwo okazji do wypełniania dobych uczynków. Postarajcie się, by było ich jak najwięcej. Jest to także dzień,  w którym Pan Jezus ustanowił sakramenty Eucharystii i Kapłaństwa. Pomódlcie się, byśmy mogli z radością przeżywać wspólnie dzień Waszej I Komunii Św. Wasza modlitwa ma szczególną moc!
Wielki Piątek to dzień męki i śmierci Jezusa. W tym dniu dziękujemy za miłość Jezusa do nas. 
Poszukajcie, czy w Waszych książeczkach komunijnych znajdują sie rozważania Drogi Krzyżowej dla dzieci. Przeczytajcie je.
W Wielką Sobotę święciliśmy pokarmy na wielkanocne stoły. W tym roku  kapłan naszych pokarmów nie poświęci. A jednak pomóżcie bliskim w przygotowaniach do wielkanocnego śniadania! Porozmawiajcie z nimi o tym, co zwykle święcimy w koszyczkach. Wielka Sobota przygotowuje nas do wielkanocnej radości płynącej ze zmartwychwstania Jezusa! Podzielcie się tą radością z innymi! Wykonajcie kartkę lub obrazek z wielkanocnymi życzeniami  i podarujcie ją komuś bliskiemu. 
Jeśli macie do mnie jakieś pytania, napiszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wam i Waszym bliskim życzę pięknych Świąt wielkanocnych!
A. Boruch