Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/22 wynosi: 1 dziecko – 40 zł, 2 dziecko – 35 zł, 3 i kolejne – 30 zł. Składki na RR można wpłacać u wychowawcy klasy lub na konto: Bank Spółdzielczy w Suwałkach, 52 9359 0002 0092 1047 2001 0103, odbiorca: ZSS w Lipsku, ul Szkolna 1. W tytule wpisujemy imię i nazwisko dziecka, klasa.
Witajcie w Tygodniu Miłosierdzia!
To szczególny czas, w którym Pan Bóg chce nam przypomnieć, że Jego Miłość do nas nie ma granic.  Szczególną orędowniczką tej prawdy była św. Faustyna Kowalska. Bardzo chciałabym, żebyście z tą świętą zaprzyjaźnili sie w sposób szczególny. Możecie ją poznać np. tutaj:
Od św. Faustyny nauczyliśmy się modlitwy, którą Kościł w Polsce modli się codziennie o godz. 15.00. To Koronka do Bożego Miłosierdzia. Modlimy się nią na różańcach. Macie już swoje, prawda? Na pewno rodzice pamiętali o tym, by Wam je kupić. Poproście teraz, by pokazali Wam, jak modlić sie Koronką na różańcu. I do dzieła! Wasza modlitwa, szczególnie w Tygodniu Miłosierdzia zdziała wiele!
Mam nadzieję,  że nauka formuły I spowiedzi poszła Wam świetnie! Powtarzajcie czasem wiadomości katechizmowe, byśmy byli gotowi do wspólnego przeżywania Waszej I Komunii Św. 
Życzę wam tygodnia pełnego Miłosierdzia!
 
A. Boruch