Asking about family – dialogue.

Zadanie 1/79. Proszę uzupełnić luki w dialogu wyrażeniami które są w ramce. W zadaniu 5/79 przeczytajcie pytanie i wybierzcie właściwą reakcję. Oba zadania proszę zapisać do zeszytu.

 

Zaimki wskazujące this, that, these, those. Exercises.

Dokładnie przeczytajcie wszystko co jest napisane  w tabelce w zadaniu 5/80 a potem zapiszcie cztery zdania z zadania 6 do zeszytu. Dodatkowo na stronie 34 w zeszycie ćwiczeń proszę zrobić zadanie 6.  Proszę zrobić zdjęcie zadań (6/80 i 6/34) i przesłać mi na maila.

 

„Clanker the Robot”. Praca z historyjką obrazkową.

Proszę przeczytać historyjkę obrazkową a potem zdecydować czy zdania w zadaniu 9/81 w podręczniku są prawdziwe czy fałszywe. Następnie proszę odpowiedzieć na cztery pytania które są w zadaniu 10/81. Zadania zróbcie w zeszycie. 

 #zostanwdomu