23.03. - Temat: Energetyka w Europie. Przeczytać temat ze str. 114-119. Wypisać źródła energii odnawialnej i nieodnawialnej.
24.03. – Temat: Energetyka w Europie. Przeczytać temat ze str. 114-119. Wypisać źródła energii odnawialnej i nieodnawialnej.
30.03 – Turystyka w Europie Południowej. Przeczytać temat ze str. 120- 124. Wypisać walory  turystyczne krajów  Europy Południowej.
31.03 - Turystyka w Europie Południowej. Przeczytać temat ze str. 120- 124. Wypisać walory  turystyczne krajów  Europy Południowej.
06. 04. Gospodarka Europy – powtórzenie. Przeczytać  podsumowanie ze str.125-126  i zrobić Test ,,Sprawdź się!” ze str. 127-128. Przesłać  na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
07. 04. Gospodarka Europy – powtórzenie. Przeczytać  podsumowanie ze str.125-126  i zrobić Test ,,Sprawdź się!” ze str. 127-128. Przesłać  na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zachęcam Was do aktywnej  i samodzielnej pracy. Realizacja  podanego materiału wymaga  od Was właściwej organizacji swojej pracy, systematyczności  i samodyscypliny.  Pytania dotyczące podanych tematów proszę kierować do mnie na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Efekty swojej pracy  przesyłajcie na podany adres w postaci scanów, zdjęć itp. Życzę powodzenia!