Ułatwienia dostępu

7.06.2024 r, po śniadaniu 4-5 latki wyruszyły na wycieczkę do Augustowa do Sali zabaw Fiku-Miku. Jadąc, przez okna podziwiały piękno Puszczy Augustowskiej, jezioro, po którym pływały łabędzie.

  Po przybyciu do Augustowa udaliśmy się do sali zabaw. Czekało tam na dzieci mnóstwo atrakcji – samochody, którymi same jeździły, baseny z piłkami, tunele, zjeżdżalnie, siatka do wspinaczki, gigantyczne klocki do budowy, piłki do skakania.
  Każdy znalazł coś do zabawy dla siebie. Uśmiechom i radości nie było końca. „Pszczółki” skorzystały ze wszystkich urządzeń, które były w sali zabaw. Na pierwszym piętrze czekały na nich kolejne niespodzianki – ogromne dmuchańce, z wieloma przeszkodami do pokonania. Musiały wielokrotnie przezwyciężyć swój lęk i strach, ale dzielnie sobie ze wszystkim poradziły.
  Po zabawie zjadły pyszne frytki. Obejrzały też oranżerię kwiatową z małą fontanną. Miały okazję przejechać się windą na dach budynku, gdzie zobaczyły basen i rosnące tam rośliny.
  Chociaż zmęczeni, lecz szczęśliwi musieliśmy wracać do przedszkola. Zabawa i wyjazd były udane.
  Dziękujemy Mamom, które znalazły trochę czasu, żeby nam towarzyszyć w tej wyprawie.