Artykuły

KONKURS LITERACKI

„Jeśli istnieje książka, którą bardzo chciałbyś przeczytać, ale nie została jeszcze napisana, to musisz napisać ją sam.”

Toni Morrison

  Takie słowa przyświecały powiatowemu konkursowi literackiemu pt. „Opowiadanie fantasy i science fiction” zorganizowanym przez Augustowskie Placówki Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną. Uczestniczyli w nim nasi gimnazjaliści: Izabela Danilczyk, Wiktoria Maksimowicz z kl. III A oraz Hubert Bielawski –kl. III B. Wszystkim należą się wielkie gratulacje za stworzone opowiadania, pełne grozy, wartkiej akcji w dziwnym świecie, oplecione niezwykłymi wydarzeniami. Jury konkursu wyróżniło pracę Huberta. Wielki ukłon w jego stronę!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395036

Ogląda nas

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna