Artykuły

KOLEJNY ROK NAJLEPSZE W POWIECIE

  • Drukuj

  24.02.2019 roku w Augustowie rozpoczęły swoje boje piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej( startują klasy VII- VIII SP oraz III G). W zawodach powiatowych wystartowały trzy drużyny: SP 3 Augustów, SP Płaska oraz SP Lipsk. Nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały oba spotkania zajmując I MIEJSCE, zdobywając tytuł MISTRZA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO i awansując do dalszego etapu rozgrywek.

  WYNIKI:
SP 3 Augustów- SP Lipsk- 4 - 15
SP Płaska – SP Lipsk- 3 - 14
  Skład drużyny: Patrycja Aleksiejczyk, Beata Jacewicz, Zuzanna Błaszczyk, Natalia Paszko, Gabriela Chomiczewska, Aleksandra Czarnoskutow, Pola Protasiewicz, Kinga Kasjan, Aleksandra Zambrowska, Aleksandra Basińska, Kornelia Eksterowicz, Wiktoria Paszko, Julia Bejnarowicz. Trenerem drużyny jest p. Leszek Zaniewski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

L Zaniewski