„EKSPERYMENTU SZAŁ – EFEKT WOW" – ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU W PRZEDSZKOLU

  16 marca w godzinach porannych odwiedził nasze przedszkolaki p. Paweł Seroka z Fundacji Akademia Nauki ze swoim chemiczno - fizycznym LABORATORIUM. Zajęcia odbyły się w ramach projektu realizowanego przez nasze przedszkole „Rozwój kompetencji kluczowych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku" Pokaz był w dwóch grupach. Jako pierwsze zaproszone zostały 3-4 latki a następnie obie grupy 5-6 latków. Odkrywanie niezwykłych zjawisk jest fascynującą przygodą, która nigdy się nie kończy.

Czytaj więcej: „EKSPERYMENTU SZAŁ – EFEKT WOW" – ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU W PRZEDSZKOLU

Broszura informacyjna

broszura proj ps  Gmina Lipsk realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Rozwój kompetencji kluczowych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku".

  Celem projektu jest podniesienie efektywności nauczania, wzrost jakości oferty edukacyjnej oraz rozszerzenie oferty zajęć dydaktycznych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku poprzez realizację projektów edukacyjnych i wdrożenie nowych form nauczania dla 80 dzieci (38K,42M) oraz podniesienie i uzupełnienie kwalifikacji 5 nauczycieli (5K,0M) zatrudnionych w placówce w terminie do dnia 30.06.2018 roku.
  Dofinansowanie projektu z UE: 214 644,97 PLN

Statystyki

Odsłon artykułów:
2304637

Ogląda nas

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna