„ZŁOTA” OLIWIA

  5 czerwca 2019 roku okazał się bardzo szczęśliwym dniem dla naszego szkolnego sporu. Startująca w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE OLIWIA DRAPCZUK uczennica klasy VI b zajęła I MIEJSCE w chodzie sportowym na 3 km. Trenerem Oliwii jest p. Leszek Zaniewski.

Czytaj więcej: „ZŁOTA” OLIWIA

XVIII Biebrzańskie Biegi Uliczne - wyniki

IGRZYSKA DZIECI W „KRÓLOWEJ SPORTU”

  W dniu 21.05.2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Suwałkach rozegrane zostały zawody Finału Grupy Północnej czyli ¼ Finału Wojewódzkiego w ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas szóstych w następujących konkurencjach:

Czytaj więcej: IGRZYSKA DZIECI W „KRÓLOWEJ SPORTU”

ZUZA Z BRĄZOWYM MEDALEM

  Mamy kolejną medalistkę Finału Wojewódzkiego, a została nią Zuzanna Błaszczyk uczennica klasy III gimnazjalnej. Stało się to faktem w sobotę 25.05.2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zuza startowała w rzucie młotem i zajęła znakomite III miejsce. Swoją przygodę z tą konkurencją rozpoczęła już w klasie pierwszej, później drugiej. Początki nie były ani proste ani zbyt udane. Wytrwałość, determinacja oraz trening doprowadziły naszą sportsmenkę na trzeci stopień podium. Trenerem Zuzy jest p. Leszek Zaniewski. GRATULUJEMY.

Czytaj więcej: ZUZA Z BRĄZOWYM MEDALEM

Z WĘDKĄ NAD WODĘ

  W dniu 19.05.2019 roku po raz trzeci na Kanale Augustowskim rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie dla uczniów ZSS w Lipsku. W zawodach wzięło udział siedmiu wędkarzy. Po dotarciu nad akwen uczestnicy zawodów wylosowali stanowiska, na których starali się złowić jak największą liczbę ryb(liczyła się ich waga).

Czytaj więcej: Z WĘDKĄ NAD WODĘ

Statystyki

Odsłon artykułów:
2281854

Ogląda nas

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna