CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

  W dniu 09.02.2019 r. swoje zmagania w piłce ręcznej rozpoczęli chłopcy klas V-VI. Był  to ich  pierwszy występ w tak poważnych zawodach. Spisali się wręcz wyśmienicie zajmując w powiecie augustowskim I miejsce. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szkół: SP 3 w Augustowie, SP 4 w Augustowie, SP w Bargłowie oraz SP w Lipsku.

Czytaj więcej: CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

Eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców kl. VIII i Gimnazjum

  W dniu 09.02.2019r. w Płaskiej odbyły się eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny ze szkół w: Płaskiej, Białobrzegach, Bargłowie i Lipsku. Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy mecze zajmując I miejsce i awansując do zawodów powiatowych. Niestety trzeba też uczciwie powiedzieć , że wynik naszego zespołu był lepszy niż gra. W pierwszym meczu z Bargłowem chłopcy sprawiali wrażenie jakby pierwszy raz grali w piłkę ręczną. Być może częściowo to wina stresu, ale błędów własnych było zdecydowanie za dużo.

Skład drużyny: Stanisław Olszewski, Paweł Dobko, Filip Czokało, Jakub Rolewicz, Mieszko Skardziński, Krzysztof Boguszewski, Arkadiusz Drapczyński. Rezerwowi: Jakub Klepadło, Tomasz Rakus, Krzysztof Ostrowski, Jakub Czygier, Mateusz Białous, Piotr Kieczeń, Łukasz Buiński, Artur Skardziński.
Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym (zawody drużynowe kl.VII,VIII i Gimnazjum)

W dniu 26.10.2018r. w Białobrzegach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W kategorii chłopców uczestniczyło 9 szkół. Drużyna z naszej szkoły zajęła bardzo dobre III miejsce, awansując do Finału Grupy Północnej.

Skład zespołu: Klaudiusz Parfieńczyk. Paweł Dobko, Krzysztof Ostrowski, Stanisław Olszewski. Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

   Wiele lat przyszło nam czekać aby nasz uczeń, nasz zawodnik stanął na najwyższym stopniu podium. Ale warto było. Dokonała tego po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum Adriana Borodziuk, która w sobotę 26.05.2018 roku na stadionie w Białymstoku zajęła I MIEJSCE na Gimnazjadzie w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w chodzie sportowym na 3 km, zdobywając tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

Czytaj więcej: ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA

Statystyki

Odsłon artykułów:
2282424

Ogląda nas

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna