OBIE NASZE DRUŻYNY JUŻ W ÓSEMCE WOJEWÓDZTWA

  Za nami kolejny emocjonująca sobota i niedziela z piłką ręczną. Rozgrywki w Mistrzostwach Grupy Północnej kończyły drużyny dziewcząt i chłopców z Gimnazjum.
Pierwsi wystąpili panowie. W sobotę 11.03.2017r. rozegrali dwa mecze. Najpierw wygrali 21:11 z Suwałkami Gimnazjum nr 1, a następnie po bardzo ciekawym, stojącym na wysokim poziomie meczu ulegli Dąbrowie Białostockiej- 19:17.

Czytaj więcej: OBIE NASZE DRUŻYNY JUŻ W ÓSEMCE WOJEWÓDZTWA

TRWA WSPANIAŁA PASSA NASZYCH PIŁKAREK I PIŁKARZY RĘCZNYCH

  „To było fenomenalne, fantastyczne , no i fajne"- tak harcerskim okrzykiem można skomentować to co wydarzyło się na parkiecie hali sportowej ZSS w Dąbrowie Białostockiej w miniony weekend. W sobotę 4 marca eliminacje Mistrzostw Finału Grupy Północnej rozgrywali chłopcy.

Czytaj więcej: TRWA WSPANIAŁA PASSA NASZYCH PIŁKAREK I PIŁKARZY RĘCZNYCH

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW- GIMNAZJUM

  W dniu 14.01.2017 roku w Płaskiej rozpoczęli swoje zmagania nasi szczypiorniści. Po zwycięstwach z drużynami z Białobrzeg, Nowinki oraz Płaskiej chłopcy zajęli I miejsce i awansowali na zawody powiatowe. Skład drużyny: Hubert Bielawski, Hubert Bobrowicz, Krzysztof Boguszewski, Paweł Chomiczewski, Mateusz Drapczyński, Daniel Krzywicki, Kacper Krzywicki, Daniel Parfieńczyk, Maciej Toczyłowski.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DOMINACJA DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJUM W POWIECIE AUGUSTOWSKIM

  Za nami Mistrzostwa Powiatu Augustowskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Wspaniale w tym roku zaprezentowały się obie nasze drużyny. Po emocjonujących meczach zakończonych zwycięstwami zajęliśmy I miejsca w obu kategoriach, uzyskując awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Czytaj więcej: DOMINACJA DRUŻYN PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJUM W POWIECIE AUGUSTOWSKIM

Sztafetowe Biegi Przełajowe – Finał Grupy Północnej

  W dniu 08.10.2016r. w Przewięzi odbył się Finał Grupy Północnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta z naszego gimnazjum wywalczyły bardzo dobre V miejsce uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego. Chłopcy zajęli VIII miejsce co niestety nie wystarczyło aby awansować do następnego etapu. Piąte premiowane miejsce było jak najbardziej możliwe do uzyskania, ale na 15 uczniów wytypowanych do zawodów aż pięciu z nich nie pojawiło się w szkole w dniu zawodów (w tym dwóch z najlepszymi czasami). Przykro jest o tym pisać, tym bardziej, że niektórzy z nich po prostu zlekceważyli udział wykazując się nieodpowiedzialnością i zwykłym lenistwem. Szkoda bo chłopcy, którzy wystartowali naprawdę dali z siebie wszystko i przez to czuli się bardzo zawiedzeni postawą swoich nieodpowiedzialnych kolegów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2148705

Ogląda nas

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna