Puchar Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców kl. I i II gimnazjum – eliminacje

  W dniu 02.06.2016r. w Dąbrowie Białostockiej zostały rozegrane eliminacje do Finału Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców kl. I i II gimnazjum. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn: Dąbrowa Białostocka, Szudziałowo, Lipsk, Augustów, Nowy Dwór. Nasza drużyna wygrała trzy mecze i jeden przegrała, co ostatecznie dało II miejsce i awans do szerokiego Finału.
  Skład drużyny: Bobrowicz Hubert, Protasiewicz Piotr, Chomiczewski Paweł, Toczyłowski Maciej, Bielawski Hubert, Krzywicki Daniel, Siewiec Arkadiusz, Łuckiewicz Bartosz, Drapczyński Mateusz, Parfieńczyk Daniel, Biedul Kamil, Buiński Arkadiusz, Krzywicki Kacper. Trener drużyny – Zbigniew Krzywicki.

"Umiem pływać"

Gimnazjada w lekkiej atletyce – zawody powiatowe

  W dniu 14.05.2016 w Augustowie odbyła się powiatowa gimnazjada lekkoatletyczna. Zawody rozgrywane były w bardzo trudnych warunkach przy padającym deszczu. Z naszej szkoły najlepsze miejsca i awans do Finału Grupy Północnej uzyskali:
  Dziewczęta:

  • kula 3kg – Julia Tarasewicz – VI miejsce,
  • 1000m – Gabriela Dobko - VII miejsce,
  • sztafeta 4x100m – IV miejsce w składzie: Kinga Dobko, Laura Sztukowska, Dorota Prolejko, Izabela Borodziuk.

  Chłopcy:

  • sztafeta 4x100m – III miejsce w składzie: Jakub Jabłoński, Karol Tkaczuk, Michał Buraczyk, Konrad Kozłowski,
  • 2000m – Karol Tkaczuk (konkurencja nie była rozgrywana – dwóch uczestników uzyskało bezpośrednio awans).

 

LEKKOATLECI NA MEDAL

  W sobotę 14.05.2016 roku lekkoatleci szkół podstawowych od godziny 10.00 rozpoczęli zmagania na stadionie w Augustowie w zawodach powiatowych.
Naszą szkołę reprezentowali:

  • Krzysztof Boguszewski - pchnięcie kulą
  • Filip Czokało - bieg na 60 m
  • Tomasz Rakus - bieg na 60m oraz skok w dal, prowadzeni przez p. Leszka Zaniewskiego.

Najlepiej wypadł Tomasz Rakus, który zajął pierwsze miejsca i został podwójnym złotym medalistą swoich konkurencji uzyskując wyniki: 60m - 8.0 s; w skoku w dal - 4.92 cm. Natomiast Filip Czokało zajął 4 miejsce, a Krzysztof Boguszewski był piąty.
Wszyscy uzyskali awans na kolejny etap rywalizacji. GRATULACJE.

WALKA O MEDALE JESZCZE NIE DLA NAS

  6 kwietnia 2016 roku w Sali widowiskowej w Siemiatyczach rozegrany został FINAŁ GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. Nasza drużyna prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego wystąpiła w następującym składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Monia Danilczyk, Joanna Boguszewska, Paula Kudaj, Angelika Danilczyk, Patrycja Zambrowska, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Kinga Dobko,Gabriela Czokało, Beata Awramik, Dorota Prolejko. Niestety po dwóch przegranych meczach z PG w Kolnie oraz PG w Siemiatyczach nasza drużyna odpadła z dalszych rozgrywek i ostatecznie zajmie V-VI miejsce w województwie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2281988

Ogląda nas

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna