I MIEJSCE PIŁKARZY RĘCZNYCH SP

W sobotę 09 stycznia 2016 w SP w Płaskiej pierwsze w tym roku zawody rozegrali szczypiorniści z naszej szkoły podstawowej. W pierwszym etapie rozgrywek (eliminacje do zawodów powiatowych) spotkały się trzy drużyny: SP w Płaskiej, SP w Białobrzegach oraz SP w Lipsku. Po dwóch wygranych meczach nasi chłopcy zajęli I miejsce i uzyskali awans na zawody powiatowe.

PIŁKARKI RĘCZNE GIMNAZJUM W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH WOJEWÓDZTWA

Za nami eliminacje oraz Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. 06.12 w sali gimnastycznej PG Nowince sześć drużyn podzielonych na dwie grupy, po trzy drużyny w każdej, walczyły o prawo gry w finale. Nasze dziewczęta po przegranej z PG w Dąbrowie Białostockiej oraz zwycięstwie z PG w Suwałkach zajęły II miejsce wywalczając upragniony awans.

PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZĘTA

18 listopada w SP nr4 w Augustowie odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Nasze dziewczęta po zażartych bojach zajęły II miejsce, a do pełni szczęścia zabrakło jednej rzuconej bramki.
Wyniki:

• PG nr3 w Augustowie- PG Lipsk 6-8
  • PG Lipsk- PG Płaska- 9-9
  • PG Lipsk- PG Nowinka 14-2

Skład drużyny:
Krzywicka Katarzyna, Tarasewicz Julia - bramkarki, Danilczyk Monika - kapitan, Kudaj Paula, Boguszewska Joanna, Skardzińska Laura, Sztukowska Laura, Dobko Kinga, Radziewicz Klaudia, Danilczyk Angelika, Zambrowska Patrycja, Zielepucha Paulina, Prolejko Dorota, Czokało Gabriela.
  Dziewczęta awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

PIŁKA RECZNA - CHŁOPCY

27 listopada 2015r piłkarze ręczni z V-VI klasy, wzięli udział w kolejnym turnieju ph. Wschodzący Białystok na drodze do Euro 2016. Tym razem zawody rozgrywane były w sali gimnastycznej SP nr50.
  Drużyna nasza w składzie: Czokało Filip, Olszewski Stanisław, Rolewicz Mateusz, Dobko Mateusz, Dobko Paweł, Boguszewski Krzysztof, Czygier Jakub, Skardziński Mieszko, Klepadło Jakub, Myśliwski Kacper, Drapczyński Arkadiusz, Krzywicki Łukasz i Boruch Mateusz prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego po czterech porażkach oraz jednej wygranej zajęli IV miejsce. Za udział w zawodach chłopcy otrzymali puchar oraz pamiątkowe gadżety.
  Życzymy wytrwałości w treningach oraz sukcesów.

PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY

16 października 2015r piłkarze ręczni z V-VI klasy, wzięli udział w turnieju ph. Wschodzący Białystok na drodze do Euro 2016, w ramach realizacji projektu, w którym uczestniczymy od 01.09.2015r jako Ośrodek Szkolenia Piłki Ręcznej.