Boże Narodzenie '17

"Świeć przykładem"

   W ramach akcji "Świeć przykładem" przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły otrzymali zawieszki  odblaskowe. Odblaski przekazał policjant z instruktażem i krótką pogadanką nt. bezpieczeństwa.  Zobaczcie jak świecimy.

99. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

99. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Za nami uroczystości związane z obchodami odzyskania niepodległości. Jak co roku składały się one z dwóch części. 10 listopada 2017r. w sali gimnastycznej można było obejrzeć montaż słowno- muzyczny przygotowany przez uczniów klas II gimnazjum wspomaganych przez Kubę Jabłońskiego z klasy III, Emilię Paszko z klasy I szkoły podstawowej oraz harcerzy  z 6 LDHSG „Żubry” .  Nad całością czuwali nauczyciele odpowiedzialni za akademię: p. Ewa Klepacka, p. Renata Wnukowska, p. Wioletta Rokita, phm. Elżbieta Bielawska, phm. Bożena Zaniewska oraz p. Leszek Zaniewski. W drugiej części obchodów szkolnych można było zaśpiewać znane i lubiane pieśni patriotyczne.

Czytaj więcej: 99. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dziękujemy!

Dzień Edukacji Narodowej 2017

  13 października 2017 r. uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Klasy siódme i szósta szkoły podstawowej przygotowały spektakl pt. ,,Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd wziął się nauczyciel na świecie?”  pod kierunkiem p. Krystyny Bochenek i p. Wioletty Rokity.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej 2017

Statystyki

Odsłon artykułów:
2304644

Ogląda nas

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna