"Wycinam z mamą"

  W ramach programu „Postaw na rodzinę” 15 kwietnia 2013.  rozpoczął się cykl spotkań „Popołudnia z pasją”. Popołudnie pod hasłem „Wycinam z mamą” zorganizowały panie Agnieszka Boruch i Teresa Sapieha. Zajęcia prowadziła  lokalna twórczyni ludowa p. Krystyna Cieśluk. O wycinankach p. Krystyna opowiada bardzo ciekawie,  a z jej rąk  wychodzą istne arcydzieła. Do nauki tworzenia ludowych wycinanek zasiadły mamy i ich dzieci . Wszyscy odnieśli sukces! Popatrzcie jak miło i twórczo można spędzić czas razem. Zdecydowanie stawiamy na rodzinę!

  Dziecko, wzrastając w prawidłowo funkcjonującej rodzinie, ma szansę ukształtować pozytywną tożsamość, w pełni rozwijać swój życiowy potencjał, nauczyć się dawania i brania wsparcia, rozpoznawania i wyrażania uczuć oraz potrzeb. Ucząc się od rodziców, którzy są pierwszym naturalnym autorytetem, dziecko poznaje dobre wzorce zachowań i ma podstawy do prawidłowego ukształtowania własnego systemu wartości. Dzięki temu, że jest traktowane z szacunkiem, uczy się określać swoje granice i akceptować granice innych osób.
    Już teraz zapraszamy na nasze kolejne spotkania!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2388120

Ogląda nas

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.