Wyjazd 5-6 latków do SOK na audycje „Muzyczne landrynki"

  Dnia 15.05.2017 r. został zorganizowany wyjazd na audycję muzyczną z udziałem orkiestry kameralnej dla grupy 5-6 latków uczestniczących w zajęciach rytmiczno-umuzykalniających ( w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku").
  Audycja „Muzyczne landrynki" to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów z aktywnym udziałem młodych widzów. Największym atutem spotkania jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.
  Po audycji muzycznej dzieci wzięły też udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktora tańca Mihaila Nikolova.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393799

Ogląda nas

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.