HUFCOWY FESTIWAL PIOSENKI ZUCHOWEJ I HARCERSKIEJ

   W sobotę dnia 20.05.2017r. zuchy, harcerze, wędrownicy, instruktorzy  Hufca Sokółka spotkali się w kinie „Sokół” na Hufcowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Zuchowej. Konkurs  zorganizowany został przez Komendę Hufca ZHP w Sokółce, 32 Sokólską Drużynę Harcerską „Rudy” im. Jana Bytnara oraz Krąg Instruktorski. Festiwalowa rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach: zuch solista, gromada zuchowa, harcerz solista, drużyna wielopoziomowa oraz grupa wędrownicza. Każdy wykonał dwie piosenki. I miejsce a zarazem ogromny sukces w kategorii grupa wędrownicza zdobyły przedstawicielki z naszej drużyny. A są to; dh. Asia, Emilka, Kasia, Karolina, Kinga, Klaudia, Patrycja i Paulina. Nagrodzeni wykonawcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Pozostali występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w festiwalu. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1456628

Ogląda nas

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Harcerstwo HUFCOWY FESTIWAL PIOSENKI ZUCHOWEJ I HARCERSKIEJ