PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ KLAS I-II

  W Zespole Szkół w Kleosinie 06 czerwca swój półfinał rozegrały dziewczęta. Wystąpiły w następującym składzie: Diana Danilczyk, Patrycja Aleksiejczyk, Gabriela Czokało, Weronika Danilczyk, Dorota Prolejko, Maja Żuk, Beata Awramik, Karolina Margielewicz, Natalia Paszko, Gabriela Chomiczewska oraz Zuzanna Błaszczyk. Dziewczęta rozegrały trzy mecze: zwycięstwa odniosły z PG Kleosin oraz PG Poświętne, a zremisowały z PG w Dabrowie Białostockiej. Ostatecznie zajęły I miejsce i awansowały do ścisłego finału.

 

  8 czerwca w PG 14 w Białymstoku zwody rozegrali chłopcy. Skład drużyny: Czygier Piotr, Hubert Bielawski, Kacper Krzywicki, Kamil Biedul, Miłosz Danilczyk, Jakub Jabłoński, Rafał Radziwonowicz, Mateusz Zieziula, Krzysztof Boguszewski, Michał Buraczyk, Mieszko Skardziński. Po porażkach z PG Jabłoń Kościelna oraz PG Sióstr- Białystok oraz zwycięstwie z PG Kleosin drużyna nasza zajęła V miejsce.

  Obie drużyny prowadzone są przez p. Leszka Zaniewskiego. Gratulujemy i dziewczętom życzymy zdobycia medali w finale.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436834

Ogląda nas

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PUCHAR WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ KLAS I-II