Wyjazd "Małej Pasji" do Suwałk

  19.06.2017 r. ,,Mała Pasja” i kl. V przeniosła się do innego świata, świata istniejącego gdzieś równolegle karnawału, który próbował przeniknąć do naszego życia. Przedstawienie rozpoczęło XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży >>Wigraszek<< 2017 w Suwałkach. Znakomita gra aktorska, doskonała choreografia i scenografia dała naszym uczniom poczucie dotknięcia magii teatru. U niektórych osób ,,Karnaval” wywołała strach, zaciekawienie, oszołomienie kolorem i ruchem.

  W całkiem dobrych nastrojach dzieci spędziły miło czas w Mc Donaldzie, by następnie bezpiecznie wrócić do szkoły.

  Był to ostatnia wycieczka w jakże obfitujący w tym roku szkolnym kalendarz wyjazdów, imprez…

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436459

Ogląda nas

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.