"Mama, tata i ja" – Festiwal Piosenki Przedszkolaka

   21.04.2013r. odbył się XII gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaka „Mama, tata i ja”. Do eliminacji przystąpiły dzieci w wieku 4 – 7 lat, 23 przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Lipsku oraz 3 dzieci z grupy przedszkolnej z Krasnegoboru. Celem konkursu było wyłonienie 3 dzieci do eliminacji wojewódzkich. Na XXI Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków ph. „ Mama , tata i ja” zostali wybrani: Agnieszka Ankudowicz z  piosenką„Co powie tata?”(wych.Bożena Zaniewska), Aleksandra Ignatowicz z piosenką „ Rodzinna wyprawa”  oraz Paweł Juchniewicz z piosenką „Co mi się śniło?”(wych. Anna Gładczuk). Zwycięzcy zaśpiewają w eliminacjach wojewódzkich  w Białymstoku 17 maja 2013r.

Życzymy dalszych sukcesów.

  Natomiast wyróżnienie w tymże festiwalu otrzymały również: Aniela Zielepucha, Julia Jamrozik i Aleksandra Rokita. Dziewczynki zaśpiewają również na Dniach Lipska 26 maja 2013r. Podziękowanie za wkład pracy włożony w umuzykalnianie dzieci w wieku przedszkolnym i udział podopiecznych z grup w festiwalu otrzymały również nauczycielki p. Beata Krzywicka, p. Anna Gładczuk oraz p. Bożena Zaniewska
  Oto zdjęcia z eliminacji gminnych

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316741

Ogląda nas

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola "Mama, tata i ja" – Festiwal Piosenki Przedszkolaka