PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - SUKCESY SPORTOWE GIMNAZJUM 2016/2017

  Rok szkolny 2016/17 obfitował w wiele emocji związanych ze startami naszych sportowców. Do najważniejszych możemy zaliczyć:

 DZIEWCZĘTA:

1.      ADRIANA BORODZIUK- II miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w chodzie sportowym na 3 km - SPORTOWIEC ROKU SZKOLNEGO

2.     Katarzyna Krzywicka, Laura Skardzińska, Angelika Danilczyk, Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Paulina Chodukiewicz, Emilia Rutkowska, Patrycja Zambrowska, Laura Sztukowska, Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Dorota Prolejko, Weronika Danilczyk, Zuzanna Błaszczyk, Gabriela Chomiczewska oraz Natalia Paszko- V miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej.

3.     Diana Danilczyk, Patrycja Aleksiejczyk, Gabriela Czokało, Weronika Danilczyk, Dorota Prolejko, Maja Żuk, Beata Awramik, Karolina Margielewicz, Natalia Paszko, Gabriela Chomiczewska oraz Zuzanna Błaszczyk- II miejsce w Pucharze Województwa Podlaskiego w piłce ręczne

4.     Gabriela Chomiczewska, Laura Sztukowska, Izabela Borodziuk, Klaudia Radziewicz-  I miejsce w zawodach powiatowych w sztafecie 4x100m

5.    Kinga Dobko-  III miejsce w zawodach powiatowych w biegu na 1000m

6.                                                                                                                                                                                  

  • Klasy I- Gabriela Chomiczewska, Natalia Paszko, Mariola Krysiuk, Agata Tkaczuk
  • Klasy II- Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Adriana Borodziuk, Dominika Dadura
  • Klasy III- Kinga Dobko, Gabriela Dobko, Patrycja Raś, Laura Sztukowska

I miejsce w powiatowych drużynowych biegach przełajowych

7.    Gabriela Czokało, Diana Danilczyk, Zuzanna Błaszczyk- powołanie do kadry Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej

CHŁOPCY:

1.     1. Hubert Bobrowicz, Paweł Chomiczewski, Mateusz Drapczyński, Daniel Krzywicki, Michał Masiejczyk, Daniel Parfieńczyk, Piotr Protasiewicz, Arkadiusz Siewiec, Maciej Toczyłowski, Jakub Wilczyński, Hubert Bielawski, Kacper Krzywicki, Krzysztof Boguszewski- VII miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej.

2.     Tomasz Rakus- I miejsce w biegu na 100 m oraz w skoku w dal w zawodach powiatowych

3.     Hubert Bielawski- II miejsce w pchnięciu kulą w zawodach powiatowych

4.     Jakub Jabłoński,  Kacper Kobedis,  Konrad Kozłowski, Michał Buraczyk - II miejsce w zawodach powiatowych w sztafecie 4x100m

 

 

 

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1072161

Ogląda nas

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - SUKCESY SPORTOWE GIMNAZJUM 2016/2017