Wycieczka do Parku Linowego w Doktorcach

  13 czerwca klasy II i V pojechały do Parku Linowego w Doktorcach. Czekały tam na nich trasy: mała, mała trudna i mała wysoka. Uczniowie mogli również korzystać z: euro bungee, żyroskopu, tyrolki długiej dziecięcej i przejazdu kolejką.

  Przed wejściem do parku zostali wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask). Następnie instruktor wyjaśnił  zasady posługiwania się tym sprzętem i pokazywał, w jaki sposób prawidłowo pokonać przeszkody. Wszyscy powtarzali prezentowane czynności, a instruktor eliminował ewentualne błędy. Po ukończeniu szkolenia  dopuszczał osoby do  wejścia na  trasy parku linowego. Przez cały czas uczniowie byli pod obserwacją instruktorów i opiekunów,  którzy pomagali w prawidłowym przejściu trasy.

  Było bardzo wesoło, pogoda dopisała. Atrakcyjnie spędziliśmy dzień.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2315451

Ogląda nas

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.