WAKACYJNA WIZYTA HARCERZY Z ZALESIA GÓRNEGO

  20 lipca 2017r. w godzinach popołudniowych do naszej miejscowości dotarli rowerami harcerze z 4 Mazowieckiej Drużyny Harcerek „Połoniny” im. Halinki Konopackiej z Zalesia Górnego. W wyprawie w większości brały udział dziewczęta. Następnego dnia instruktorzy naszej drużyny zorganizowali im wyjście do Placówki Straży Granicznej. Funkcjonariusze byli na tyle mili, że zgodzili się oprowadzić ich po terenie placówki i poopowiadać o tym jak wygląda ich praca. Zobaczyli psa tropiącego, który skacze lepiej od ludzi, umie utrzymać równowagę na desce i potrafi wytropić różne rzeczy. Wieczorem odbyło się wspólnie z harcerzami naszej drużyny obrzędowe ognisko, śpiewanie piosenek i pląsy.  Opowiedzieliśmy sobie o różnicach jakie są miedzy naszymi drużynami- ale co ważne- także o tym co nas łączy- przecież wszyscy harcerze (niezależnie od tego skąd pochodzą i z jakiej organizacji się wywodzą) to jedna rodzina.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1505611

Ogląda nas

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Harcerstwo WAKACYJNA WIZYTA HARCERZY Z ZALESIA GÓRNEGO