MIMO WAKACJI TRENOWAŁY I GRAŁY

  Bardzo dobre występy piłkarek ręcznych naszego gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 zaowocowały powołaniami do kadry województwa podlaskiego. W drużynie znalazły się: Diana Danilczyk, Gabriela Czokało oraz Zuzanna Błaszczyk. W czasie wakacji wzięły one udział w dwóch zgrupowaniach i dwóch turniejach. Pierwszy odbył się w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.  Zawody rozegrane zostały w Karczewie w dniach 17-21.07.2017 r. Piłkarki nasze zagrały z reprezentacjami województw: pomorskiego, świętokrzyskiego i opolskiego, zajmując IV miejsce w swojej grupie. W dniach 19- 23.08.2017 r. w Giżycku rozegrany został XIV  Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wystąpiła reprezentacja województwa z naszymi dziewczętami w składzie. Szczypiornistki w swojej kategorii wiekowej ostatecznie zajęły bardzo dobre III miejsce.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435577

Ogląda nas

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.