Pierwsza dyskoteka

  Dopiero zaczęliśmy się wdrażać do obowiązków szkolnych, dopiero przywitaliśmy się po wakacjach i już- pierwsza dyskoteka! Ale przecież tak ma być! W szkole zdobywamy nie tylko wiedzę, ale także inne umiejętności, taneczne także. Szczególnie na to wydarzenie czekali uczniowie klas czwartych, bo to pierwsza dyskoteka w nowym etapie nauczania, ale nie ma tak łatwo.

Na czwartoklasistów czekały zmagania i konkurencje przygotowane przez Samorząd Uczniowski – otrzęsiny. Zadania sprawdzały wiedzę i sprawność fizyczną młodszych kolegów, każdy mógł się wykazać. Starania i umiejętności zostały docenione. Uczniowie klas czwartych zdali wszelkie egzaminy i zostali przyjęci do grona starszych kolegów, a na dobry początek wszyscy otrzymali długopisy- na szczęście oczywiście. Potem już tylko tańce, hulanki, swawole…

 

 

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1640553

Ogląda nas

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.