NASI HARCERZE PODCZAS OBCHODÓW 97. ROCZNICY BITWY NIEMEŃSKIEJ

  22 września 2017r. spod Kopca Wolności w Lipsku ruszyła IV Sztafeta Niepodległości ku czci 97. rocznicy Bitwy Niemeńskiej. W strugach deszczu oddano hołd mieszkańcom Lipska walczącym o niepodległość. W uroczystościach brała udział również nasza drużyna. W niedzielę 24 września 2017r. jako drużyna sztandarowa wraz z 4 NDHSG „Złote Lwy” reprezentując Hufiec Sokółka wzięliśmy udział w uroczystościach w Sokółce. Po mszy św. w kościele pw. św. Antoniego przemaszerowaliśmy pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego. Tam nasi instruktorzy wraz z dh. komendant Hufca Sokółka phm. Edytą Wilkiel złożyli wiązankę kwiatów.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1640228

Ogląda nas

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Harcerstwo NASI HARCERZE PODCZAS OBCHODÓW 97. ROCZNICY BITWY NIEMEŃSKIEJ