PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

  12 października 2017 r. był ważną datą dla najmłodszych spośród nas. W tym dniu odbyło się bowiem ślubowanie i pasowanie na ucznia klas pierwszych. Z pomocą pań wychowawczyń oraz pani Wioletty Rokita- nauczycielki muzyki, dzieci przygotowały krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne i sprawnościowe.

Poradziły sobie nawet z kwaśnym sokiem z cytryny, po wypiciu którego nadal pięknie się uśmiechały. Po tej próbie uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar Szkoły Podstawowej im. Anastazji Milewskiej w Lipsku, a pani dyrektor Maria Bieciuk każdego z nich pasowała na ucznia naszej szkoły.

  Po części oficjalnej miło nam było spotkać się z Rodzicami, którzy przygotowali w klasach słodki poczęstunek. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej uroczystości.

Wychowawczynie klas I a i I b

Grażyna Leszkowicz

Barbara Aleksiejczyk

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435566

Ogląda nas

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.