NA INSTRUKTORSKĄ NUTĘ

  Działalności instruktorskiej przyporządkowany jest stały rozwój i doskonalenie. Tym tropem dwa lata temu poszli instruktorzy naszej drużyny: phm. Bożena Zaniewska, phm. Elżbieta Bielawska oraz phm. Leszek zaniewski, rozpoczynając swoją próbę na stopień harcmistrza. „Przyszło nam się zmierzyć z wieloma bardzo wymagającymi, skomplikowanymi zadaniami w tym okresie.

Wiele szkoleń, wyjazdów, konferencji czy zorganizowanych działań dla naszych harcerzy zostało zakończone sukcesem. W dniu 02.12.2017 roku stanęliśmy przed Chorągwianą Komisją Stopni Instruktorskich w Białymstoku. Po rozmowie z komisją usłyszeliśmy, iż nasze próby są zrealizowane perfekcyjnie i otrzymujemy stopień HARCMISTRZA. Insygniami tego stopnia są: czerwona podkładka pod krzyżem harcerskim oraz czerwona lilijka instruktorska”.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2315275

Ogląda nas

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.