JAK CO ROKU W KARNAWALE PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

    Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 09.01.2018 r.

  Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.
  Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez aktorów.   Na sali podczas pląsów było kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Największy zachwyt wywarł na dzieciach Mikołaj, który wszystkim uczestnikom zabawy wręczył prezenty.
Bal umożliwił dzieciom, rodzicom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i pysznych słodkości.  Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Statystyki

Odsłon artykułów:
1905285

Ogląda nas

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola JAK CO ROKU W KARNAWALE PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE