STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

   W minioną sobotę, 3 lutego, dość liczna grupa naszych harcerzy udała się do Nowego Dworu, by tam wziąć udział w kolejnej już III edycji Hufcowego Turnieju Strzeleckiego „TARCZA”, organizowanego przez 4 Nowodworską Drużynę Harcerskiej Służby Granicznej „Złote Lwy”.

   Przystąpiliśmy do rywalizacji w trzech kategoriach: harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy. Każdy starał się jak mógł, żeby trafić w DZIESIĄTKĘ. I niektórym to się udało. Strzelający mogli liczyć na doping ze strony Łosia – sympatycznej maskotki. Było mnóstwo śmiechu i zabawy.
     Oprócz strzelania organizatorzy umożliwili również uczestnikom turnieju wzięcie udziału w zajęciach i konkursach przygotowanych przez pracowników Biebrzańskiego Parku Narodowego. Tak więc nie zabrakło też możliwości pogłębiania  swojej wiedzy z zakresu przyrodoznawstwa. Harcerze własnoręcznie wykonywali pamiątkowe znaczki, jak również ćwiczyli gibkość na specjalnej planszy.
     Wizyta w Nowym Dworze upłynęła w przyjemnej atmosferze. Teraz pozostaje tylko czekać na wyniki współzawodnictwa…

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316757

Ogląda nas

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.