Rozstrzygnięcie konkursu „Ortograficzna corrida 2018” w gimnazjum

  22 lutego 2018 r. uczniowie klas gimnazjalnych pisali test kompetencji ortograficznych i interpunkcyjnych. Wyniki tego konkursu przedstawiają się następująco: najwyższy wynik uzyskała klasa 2 A, zdobywając średnio 62%  punktów. Zwycięzcy otrzymują Puchar Przechodni Dyrektora ZSS w Lipsku. Indywidualnie najwyższe wyniki osiągnęli:

  1. Kinga Chilmonik z klasy II A – 100%
  2. Aleksandra Masiejczyk  z klasy III B  - 89%
  3. Ewa Chomiczewska i Karolina Margielewicz  z klasy III B  oraz Grzegorz Kościuszko z klasy III C – 88%

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436794

Ogląda nas

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Gimnazjum Konkursy Rozstrzygnięcie konkursu „Ortograficzna corrida 2018” w gimnazjum