Wielki sukces Ewy!

  6.04.2018r. Fundacja „Świat na Tak” przeprowadziła Ogólnopolskie Eliminacje do Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Przesłuchania odbyły się w Młodzieżowym Domu Kultury im. M. Gwizdak w Warszawie. Wzięła w nich udział nasza uczennica klasy III B Gimnazjum w Lipsku– Ewa Chomiczewska, która wygrała konkurs w Augustowie i reprezentowała powiat augustowski w stolicy. Uroczysta gala „Ośmiu Wspaniałych” odbędzie się w czerwcu w Trzebiatowie, na którą zaproszeni są wszyscy uczestnicy przesłuchania w Warszawie.

  Gratulujemy wielkiego sukcesu naszej uczennicy Ewie i życzymy powodzenia w dalszym etapie! Dziękujemy również burmistrzowi gminy Lipsk za jego wielkie serce i zasponsorowanie przejazdu na eliminacje do Warszawy.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435875

Ogląda nas

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.