BETLEJEM TO MOJE SERCE

  Taki tytuł nosiło przedstawienie jasełkowe, które zostało przygotowane specjalnie na wigilię osób starszych i samotnych. Spektakl został przedstawiony 18 grudnia 2012r. w M-GOK-u. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej( z Klubu Misyjnego „Rafiki”) i gimnazjum (kl. Ia i IIc). Dzieci: M. Wnukowska, K. Bliźniukiewicz, D. Prolejko, E. Chomiczewska, G. Daroszkiewicz, J. Czygier. Maryja- Z. Prolejko . Aniołowie: J. Doroszko, I. Doroszkiewicz, A. Bądzińska, A. Prolejko, N. Sapieszko, A. Wnukowska, M. Gramacka, M. Krzywicka, K. Krzywicka, K. Dadura, E. Bienasz, S. Nieścier, G. Skardzińska, E. Matuszewska. Archanioł Gabriel- Sz. Łodyga ( Dzięki szczególne, Szymon!). Oprawę muzyczną przedstawienia przygotowała p. Wioletta Rokita. Całość reżyserowała p. Agnieszka Boruch.
  Wszystkim uczniom biorącym udział w przedstawieniu  bardzo dziękujemy!
  Z nadzieją, że
" …w Noc Betlejemską,
w noc szczęśliwego rozwiązania
wszystko się nam rozplącze-
węzły, konflikty, powikłania"

życzymy Wesołych Świąt! 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2420735

Ogląda nas

Odwiedza nas 438 gości oraz 0 użytkowników.