ZABRAKŁO JEDNEJ BRAMKI

  23 kwietnia w Bielsku Podlaskim nasze szczypiornistki rozegrały kolejny etap rozgrywek- ¼ Finału Wojewódzkiego. Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce przyszło nam przełknąć gorycz odpadnięcia z dalszych rozgrywek. Ostatecznie zabrakło jednej rzuconej bramki.

Dziewczęta grające w składzie: Diana Danilczyk, Gabriela Czokało, Weronika Danilczyk, Maja Żuk, Beata Awramik, Dorota Prolejko, Natalia Paszko, Zuzanna Błaszczyk, Gabriela Chomiczewska, Aleksandra Czarnoskutow, Patrycja Aleksiejczyk, Kinga Kasjan oraz Aleksandra Zmrowska (prowadzone przez p. Leszka Zaniewskiego) wygrały z SP 12 w Białymstoku oraz po rzutach karnych z SP w Nowych Piekutach. Poniosły zaś porażkę z SP w Bielsku Podlaskim. Mimo braku awansu nasza drużyna powtórzyła wynik z poprzedniego roku i zajmie V miejsce w  województwie, co oczywiście należy uznać za ogromny sukces. GRATULUJEMY. Kilka danych cyfrowych z tych rozgrywek: dziewczęta rozegrały w sumie 9 spotkań spędzając na boisku średnio 270 minut. W pokonanym polu zostawiły 7 drużyn oraz odniosły 2 porażki. Ogromny wysiłek, kontuzje- poobijane kolana i łokcie, powybijane palce, wylany pot i łzy szczęścia oraz goryczy- tyle trzeba wycierpieć aby odnieść sukces sportowy. DZIĘKUJEMY.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2421483

Ogląda nas

Odwiedza nas 399 gości oraz 0 użytkowników.