"Legendy lipskie"

  Zespół ds. Profilaktyki Szkoły Podstawowej w Lipsku prowadzi szereg działań nastawionych na rozwijanie zainteresowań naszych dzieci. W tym roku proponujemy uczniom zajęcia związane z historią naszego regionu. Efektem naszych działań jest książka pt. „Legendy Lipskie" zilustrowana przez uczniów szkoły podstawowej. Ilustracje do legend wykonali uczniowie pod kierunkiem pań Małgorzaty Rakus i Teresy Sapieha.

  Prace powstały na zajęciach Kółka Plastycznego i na zajęciach rozwijających zainteresowana uczniów szczególnie uzdolnionych plastycznie realizowanych w ramach projektu "Sukces i rozwój z indywidualizacją". Książkę wydała firma Bajbook.pl. Nad powstaniem książki czuwała p. Agnieszka Boruch. Naszą książkę promowaliśmy podczas Dni Lipska. Autorzy ilustracji otrzymali wtedy egzemplarz książki, a ilustracje z niej stanowiły tło dla odczytywanych przez p. Krystynę Cieśluk legend. Książka dostępna jest w bibliotece szkolnej.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435542

Ogląda nas

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.