PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM

  • MIMO WAKACJI TRENOWAŁY I GRAŁY- Bardzo dobre występy piłkarek ręcznych naszego gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 zaowocowały powołaniami do kadry województwa podlaskiego. W drużynie znalazły się: Diana Danilczyk, Gabriela Czokało oraz Zuzanna Błaszczyk.
  • SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- W sobotę 07 października w Przewięzi rozegrane zostały pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. Były nimi sztafety przełajowe na poziomie Finału Grupy Północnej. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta klas gimnazjalnych i klasy VII. Po zaciętej walce zajęły V miejsce uzyskując awans na zawody wojewódzkie.
  • NIE MA MOCNYCH NA NASZE DZIEWCZĘTA- W sobotę 17.02.2018 r. w sali gimnastycznej SP nr 4 w Augustowie swoje zmagania rozpoczęły piłkarki ręczne, zajmując I miejsce i zdobywając tytuł MISTRZA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO.
  • Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt- W dniu 03.03.2018r. w Dąbrowie Białostockiej został rozegrany Finał Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt kl.VII i gimnazjum. Nasza drużyna z trzema zwycięstwami i jedną porażką zajęła II miejsce premiowane awansem do Finału Wojewódzkiego.
  • FINAŁ WOJEWÓDZKI w piłce ręcznej dziewcząt- 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim nasze szczypiornistki rozegrały kolejny etap rozgrywek- Finał Wojewódzki. Dziewczęta ostatecznie sklasyfikowane zostały na V-VI miejscu w województwie.

Natalia Paszko – II miejsce w biegu na 300m
Beata Awramik – V miejsce w biegu na 1000m
Gabriela Czokało – VI miejsce w biegu na 1000m
Agnieszka Krysiuk – VII miejsce w biegu na 1000m

Sztafeta 4x100m – IV miejsce w składzie:

Dorota Prolejko, Natalia Paszko, Kinga Kasjan, Aleksandra Bułak

  • Finał Grupy Północnej w lekkiej atletyce- W dniu 16.05.2018r. w Suwałkach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce – Finał Grupy Północnej. Miejsca punktowane do klasyfikacji wojewódzkiej szkół zajęli również:

Diana Danilczyk – V miejsce w rzucie młotem
Patrycja Aleksiejczyk – VI miejsce w rzucie młotem
Natalia Paszko – X miejsce w biegu na 300m (większość dystansu przebiegła zmagając się z bólem z powodu skurczu)
Sztafeta 4x100m – X miejsce (w rezerwowym składzie z powodu nieobecności niektórych dziewcząt)

  • AWANS NA ZAWODY WOJEWÓSDZKIE- ADRIANA BORODZIUK W CHODZIE SPORTOWYM NA 3 KM
  • ADA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA - w sobotę 26.05.2018 roku na stadionie w Białymstoku Adriana Borodziuk zajęła I MIEJSCE na Gimnazjadzie w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w chodzie sportowym na 3 km, zdobywając tytuł MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO.

  SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ TYM DZIEWCZĘTOM, KTÓRE W TYM ROKU KOŃCZĄ NAUKĘ W NASZEJ SZKOLE, A ZA ICH PRZYCZYNĄ MOGLIŚMY OSIĄGAĆ WSPANIAŁE SUKCESY.

SĄ NIMI: GABRIELA CZOKAŁO, ADRIANA BORODZIUK, DIANA DANILCZYK, WERONIKA DANILCZYK, DOROTA PROLEJKO, MAJA ŻUK, JESSICA BIAŁAS, DOMINIKA DADURA, KAROLINA MARGIELEWICZ, PATRYCJA BORODZIUK, KRAWCZUK KATARZYNA. DZIĘKUJEMY.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ- DZIEWCZĘTA KL.VII I GIMNAZJUM