Noc w szkole

   8.06.18r. klasa Va wraz z wychowawczynią uczestniczyła w „nocy w szkole”. Plan wydarzenia został omówiony i przygotowany przy współpracy z rodzicami.

  Spotkaliśmy się o godz.19. w szkole. Przygotowaliśmy salę, w której mieliśmy spędzić noc. Rodzice zorganizowali wspólną kolację- pizzę. Po kolacji oczywiście czas na ruch i spalanie kalorii- rozegraliśmy mecz piłki ręcznej. Prawdziwych wrażeń sportowych jednak dostarczył nam wspólnie obejrzany mecz Polska- Chile. Kibicowaliśmy wytrwale, a w przerwie transmisji próbowaliśmy sił w piłce nożnej w sali gimnastycznej.

  Graliśmy w gry planszowe, zorganizowaliśmy także nasze klasowe  „dzikie dance”, czyli dyskotekę. Obejrzeliśmy film, przede wszystkim spędziliśmy razem czas, jest to jedna z lepszych form integracji.

  A rano…? Czas na porządki i upragnione spotkanie ze stęsknionymi rodzicami.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435740

Ogląda nas

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.