HARCERZE NA PIKNIKU RODZINNYM

  Na pikniku rodzinnym, który się odbył 17 czerwca 2018r. nie mogło również zabraknąć harcerzy. Na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Lipska z ochotą odpowiedzieliśmy „tak”. Nasze harcerki służyły swoją pomocą w malowaniu twarzy, zabawach z chustą animacyjną, robieniu baniek mydlanych i innych atrakcjach dla dzieci.

Na scenie przybliżyliśmy działalność naszej drużyny oraz zaśpiewaliśmy dwie piosenki harcerskie. Na piknik przybyła również młodzieżą  z Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego im Jana Bosko w Różanymstoku. W ramach współpracy z nasza drużyną, zaprosiliśmy ich do prezentacji swoich umiejętności. Chłopcy przybliżyli elementy sztuki cyrkowej z fire show. Nasze kolejne już spotkanie zakończyliśmy wyśmienitą pizzą..

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436813

Ogląda nas

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.