Wycieczka Kraków – Zakopane – Wieliczka w dniach 11–13.06.2018 r.

  Na wycieczkę pojechali uczniowie ZSS w Lipsku i Szkoły Podstawowej w Bartnikach. Ten wyjazd miał na celu zwiedzanie miejsc wpisanych na Światową Listę Zabytów Unesco, integracje uczniów szkół w Lipsku i Bartnikach, jak również szkoły podstawowej i gimnazjum.

  Wycieczka była udana, pełna niesamowitych przeżyć, wrażeń: spacer na rynku w Krakowie, spacer Doliną Chochołowską, obejrzenie ołtarza Wita Stwosza w Kościele Mariackim, spotkanie ze smokiem wawelskim, dotknięcie Dzwonu Zygmunta na zamku na Wawelu, posmakowanie ścian w kopalni soli w Wieliczce, wjazd kolejką na Gubałówkę i wiele innych.
Drobne pamiątki młodzież kupowała na Krupówkach w Zakopanem, w Sukiennicach w Krakowie, w kopalni soli w Wieliczce.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435715

Ogląda nas

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ZSS Wycieczka Kraków – Zakopane – Wieliczka w dniach 11–13.06.2018 r.