Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

  21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Aby włączyć się w obchody święta wystarczyło wykonać „życzliwą kartkę”, uśmiechnąć się i być uprzejmym dla innych. „Życzliwa poczta SU” dostarczyła liściki z życzeniami i pozdrowieniami pod wskazany adres.

  Ten dzień to doskonała okazja, żeby swoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych. Niech to będą tygodnie i miesiące życzliwości. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas  z nawiązką!

Wioletta Rokita

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436563

Ogląda nas

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ZSS Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień