Akcja zbierania nakrętek

ciasta- kl V  Już drugi rok dzieci z Przedszkola, ze Szkoły Podstawowej w Lipsku z opiekunkami: panią Katarzyną Zieziulewicz i panią Barbarą Aleksiejczyk oraz harcerze 6 LDHSG „Żubry" zbierali nakrętki dla Łukasza.

  W ciągu całego roku szklonego 2012/2013 do szkoły w Czerwonce, której uczniem jest Łukasz Lola, przekazaliśmy około 200 kilogramów plastikowych nakrętek ( ponad 20 worków o pojemności 120 litrów).

  Wspaniałą inicjatywą wykazały się uczennice klasy V. Oprócz nakrętek, dziewczęta postanowiły przekazać realną kwotę pieniędzy dla chorego chłopca.

 

  Uczennice: Paulina Chodukiewicz, Zuzanna Kozłowska, Katarzyna Krzywicka, Emilia Rutkowska, Agnieszka Sztukowska, Patrycja Zambrowska sprzedawały w szkole na przerwie oraz w czasie Dni Lipska ciasta upieczone przez ich mamy. Dochód z akcji wyniósł: 166,90 zł.

  Jest to piękny gest dziękujemy dziewczynom, w szczególności mamom, które zaangażowały swój czas i finanse w przygotowanie słodkości.

  Akcja zbierania nakrętek trwać będzie również w kolejnym roku szkolnym. Prosimy o gromadzenie nakrętek w czasie wakacji. Od września znowu ruszamy ze zbiórką.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364323

Ogląda nas

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.