MROZY NAM NIE STRASZNE

  1 grudnia 20 osobowa gromadka naszych harcerzy spędziła zbiórkę harcerską w Nadleśnictwie Płaska. Mimo dużego mrozu odpowiedzieliśmy TAK  :) na apel leśników. Była to super sprawa, pokazania młodemu pokoleniu, że trzeba dbać o piękną przyrodę, a przede wszystkim o las. Nasze druhny i druhowie otrzymali chwytaki, oraz rękawice, aby oczyścić leśne dróżki. Zebraliśmy w sumie pięć worków śmieci. Na zakończenie zostaliśmy zaproszeni na gorący bigos z kiełbaską oraz gorącą herbatę. Było również ognisko przy którym pląsaliśmy i mogliśmy się ogrzać. Dziękujemy leśnikom p. Oli, p. Andrzejowi i p. Sebastianowi za fajnie spędzony czas i pouczającą lekcję przyrody.

Bożena Zaniewska

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396045

Ogląda nas

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.