WYCIECZKA DO BPNT

  5 grudnia 2018 r. uczniowie z klasy 2a, 2b i 3 szkoły podstawowej wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Białegostoku.
  Najpierw odwiedziliśmy Białostocki Park Naukowo - Technologiczny. Jest to miejsce skupiające ponad 60 firm inwestujących i rozwijających swoją działalność na terenie północno-wschodniego regionu Polski. Mieliśmy okazję dokładniej przyjrzeć się na czym polega praca w dwóch z nich: Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej, a także w Prototypowni 3D (laboratorium drukarki 3D). Po tej dużej dawce wiedzy wchłoniętej przez nasze pociechy pozostały nam już tylko zabawy na trampolinach w Strefie Wysokich Lotów. Szczęśliwi, zmęczeni i mądrzejsi o nowe doświadczenia i wiedzę wróciliśmy do szkoły.

Barbara Szczepanik

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395989

Ogląda nas

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.