CO WYBRAĆ NUDĘ CZY PZRYJEMNE Z POŻYTECZNYM?

  Na tak postawione pytanie wiele osób odpowiedziałoby nudę w sobotnio- niedzielny weekend. Nie dotyczy to zaś grupy harcerek, które postanowiły przeszkolić się z zakresu pierwszej pomocy. W dniach 08-09.12.2018 r. w Lipsku zorganizowany został biwak szkoleniowy realizujący 16 h kurs pierwszej pomocy. Wzięło w nim udział i ukończyło 9 harcerek( 8 z Lipska i jedna z Kuźnicy).

Zajęcia prowadzone były przez druhnę i druhów z Białegostoku( dh. Paulinę, dh. Andrzeja, dh. Pawła, a nad całością czuwał dh. Marek) oraz panią Krysię naszą pielęgniarkę. Zajęcia były fantastyczne. Ogrom przekazanej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz zaaranżowane scenki pokazały jak trudno jest się poruszać w tym temacie. Jak potrzebne jest stałe doskonalenie się. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim prowadzącym. P. Dyrektor za udostępnienie szkoły oraz p. Małgosi za przepyszne obiady.

L. Zaniewski

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395997

Ogląda nas

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Harcerstwo CO WYBRAĆ NUDĘ CZY PZRYJEMNE Z POŻYTECZNYM?