Zostań Świętym Mikołajem

  Zostań Świętym Mikołajem - pod takim hasłem w ostatnich tygodniach prowadzona była w naszym Zespole Szkół zbiórka na rzecz dzieci z UDSK w Białymstoku z Oddziału Onkologii i Hematologii a także Domu Dziecka.
  Wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom dziękuję za tak ogromne serce. Nasza zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 4 ogromne paczki, dwie z nich z nowymi rzeczami dojechały już do Bielska Podlaskiego gdzie Panie Paulina, Karolina i Iza rozdysponują je zgodnie z życzeniami dzieci. Dwie kolejne paczki  z rzeczami nowymi i używanymi, ale w bardzo dobrym stanie pojadą do Domu Dziecka.

Nasze Przedszkole dzięki zaangażowaniu Pań wychowawczyń  i wspaniałych rodziców  zebrało ogromną ilość prezentów, każdej z grup dziękuję z całego serca.
  Ogromne podziękowania kieruję do wszystkich, którzy przynieśli prezenty do szkoły do naszej Pani Pedagog.
Za każdy najmniejszy nawet drobiazg, za pomoc, zaangażowanie, pomysły i wsparcie wszystkim Wam z całego serca jeszcze raz dziękuję.
Pozwolę sobie zacytować słowa z plakatu promującego zbiórkę:
"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło."
Dobro wraca.....

Jolanta Krawczyk

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435950

Ogląda nas

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.