„Pokój ludziom, pokój światu…”

  Ostatni dzień w szkole spędzaliśmy w atmosferze świątecznej. Uczestniczyliśmy w apelu, na którym mogliśmy obejrzeć jasełka przygotowane przez klasę VIa oraz szkolne koło Teatralka. Grupy pracowały pod kierunkiem p. B.Muchy. Przypomnieliśmy sobie sceny towarzyszące narodzeniu Jezusa. Wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu uczestników przedstawienia, do śpiewania zaangażowała się także publiczność.
  Pojawił się także święty Mikołaj, a to za sprawą „Małej pasji”, która zaprezentowała się w świątecznych układach tanecznych .
  Wszyscy życzyliśmy sobie świąt radosnych i rodzinnych i wielu, wielu prezentów, a te pierwsze już zostały wręczone przez przedstawicieli SU i wolontariuszy.

B. Mucha

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435969

Ogląda nas

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ZSS „Pokój ludziom, pokój światu…”